Pobierz Książkę Żelazny Książę za darmo pdf, ePub, kindle

Żelazny Książę Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Żelazny Książę


Kuszący przygodą, niebezpieczny, surowy steampunkowy świat Żelaznych Mórz, w którym nanotechnologia łączy się z wiktoriańską uczuciowością i… maszyną parową.
Gdy Rhys Trahaearn, zwany Żelaznym Księciem, uwolnił Anglię od Ordy, został narodowym bohaterem. W wolnej ojczyźnie zbudował handlowe imperium oparte na legendzie swojego imienia i… strachu. Kiedy w pełen niebezpieczeństw świat Rhysa…

Kuszący przygodą, niebezpieczny, surowy steampunkowy świat Żelaznych Mórz, w którym nanotechnologia łączy się z wiktoriańską uczuciowością i… maszyną parową.
Gdy Rhys Trahaearn, zwany Żelaznym Księciem, uwolnił Anglię od Ordy, został narodowym bohaterem. W wolnej ojczyźnie zbudował handlowe imperium oparte na legendzie swojego imienia i… strachu. Kiedy w pełen niebezpieczeństw świat Rhysa wkracza inspektor Mina Wentworth, która prowadzi śledztwo w sprawie ciała porzuconego na progu jego domu, Żelazny Książę postanawia, że Mina będzie jego kolejną zdobyczą.
Jednak Mina nie może ulec urokowi Rhysa. W jej żyłach płynie krew Ordy i mimo nanotechnologii ulepszającej jej ciało, żyjąc w nieprzyjaźnie nastawionym londyńskim społeczeństwie, ledwo wiąże koniec z końcem. Ten romans zrujnowałby jej karierę i rodzinę, ale prowadząc śledztwo, nie może Żelaznego Księcia unikać… a jego upór w dążeniu do celu sprawia, że trudno mu się oprzeć.
Kiedy Minie udaje się ustalić tożsamość ofiary, odkrywa spisek, który zagraża całej Anglii. Żeby uratować swój kraj, Mina i Rhys muszą przemierzyć ziemie, na których roi się od zombi, oraz zdradzieckie wody oceanów. Ale niebezpieczeństwo zagraża nie tylko jej rodakom, gdy Mina poczuje pokusę zrezygnowania ze wszystkiego dla Żelaznego Księcia.

 

Język Polski!


Pobierz Żelazny Książę Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Żelazny Książę (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Żelazny Książę eBook za darmo:

  Mirror-2

  Żelazny Książę.pdf (PLN-0.00)

  Żelazny Książę.epub (PLN-0.00)

  Żelazny Książę.doc (PLN-0.00)

  Żelazny Książę.txt (PLN-0.00)

  Żelazny Książę.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Żelazny Książę.PDF – (PLN 0.00);

  Żelazny Książę.MOBI – (PLN 0.00);

  Żelazny Książę.EPUB – (PLN 0.00);

  Żelazny Książę.DOC – (PLN 0.00);

  Żelazny Książę.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Żelazny Książę ebook, Książkę Żelazny Książę FB2, Download Żelazny Książę PDF , Download Żelazny Książę MOBI, Online Żelazny Książę książkę, Za darmo Pobierz Żelazny Książę IPhone, Online Książkę Żelazny Książę PDF, Za darmo Żelazny Książę DJVU, Za darmo pobierz Żelazny Książę TXT, Pobierz Żelazny Książę RTF, Online Żelazny Książę FB2 , e-książkę Żelazny Książę pobierz TXT, Za darmo Żelazny Książę pobierz książkę, Książkę Żelazny Książę pobierz MOBI, Pobierz Żelazny Książę IPad, Czytaj Żelazny Książę MOBI, Czytaj Żelazny Książę DOCX, Za darmo Żelazny Książę AWZ, Download książkę Żelazny Książę iPad , Za darmo Żelazny Książę DJVU, Download Żelazny Książę książkę za darmo, Za darmo książkę Żelazny Książę DVD, Czytaj Żelazny Książę TXT, eBook Żelazny Książę pobierz DJVU, Żelazny Książę pobierz książkę za darmo, Żelazny Książę pobierz książkę pdf za darmo, Żelazny Książę pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Żelazny Książę pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply