Pobierz Książkę Zabójca czarownic za darmo pdf, ePub, kindle

Zabójca czarownic Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zabójca czarownic


„Zabójca czarownic” to wyprawa w świat przyszłości — tajemniczych planet i postapokaliptycznych światów, gdzie zaawansowana technologia miesza się z magią, a obcość wyznacza nowe granice człowieczeństwa.

Jak bowiem ocenić prawdziwe intencje czarownicy, która prześladuje mieszkańców świeżo skolonizowanej planety Chiropter? Czy lekarstwo na mroźnicę, chorobę, na którą umierają ludzie na…

„Zabójca czarownic” to wyprawa w świat przyszłości — tajemniczych planet i postapokaliptycznych światów, gdzie zaawansowana technologia miesza się z magią, a obcość wyznacza nowe granice człowieczeństwa.

Jak bowiem ocenić prawdziwe intencje czarownicy, która prześladuje mieszkańców świeżo skolonizowanej planety Chiropter? Czy lekarstwo na mroźnicę, chorobę, na którą umierają ludzie na planecie Alceda, jest naprawdę błogosławieństwem? Jak odmieni się los ochroniarza pewnego mafiosa, kiedy wyląduje na planecie Kedrus, gdzie tubylcy uprawiają przedłużającą życie Trawę? Co grozi komiwojażerowi w noc księżycowej pełni? Kogo szuka mechaniczny dom w świecie po apokalipsie i do czego posłużą dziewice, uwięzione przez smoka w magicznych sarkofagach?

W światach Krzysztofa Kochańskiego nic nie jest oczywiste ani łatwe, a granice wyobraźni wyznacza jedynie Wszechświat.

Zbiór zawiera 8 opowiadań:
Zabójca czarownic
Łyżwiarz
Sen o potędze
Rex i wyścigi psów czterokołowych
D.L.Net
Interesy nie idą dobrze
Dom spotyka chłopca
Naletnik, Wąż Ognisty

 

Język Polski!


Pobierz Zabójca czarownic Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zabójca czarownic (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-89595-52-2
  liczba stron
  304
  język
  polski


  Pobierz Zabójca czarownic eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zabójca czarownic.pdf (PLN-0.00)

  Zabójca czarownic.epub (PLN-0.00)

  Zabójca czarownic.doc (PLN-0.00)

  Zabójca czarownic.txt (PLN-0.00)

  Zabójca czarownic.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zabójca czarownic.PDF – (PLN 0.00);

  Zabójca czarownic.MOBI – (PLN 0.00);

  Zabójca czarownic.EPUB – (PLN 0.00);

  Zabójca czarownic.DOC – (PLN 0.00);

  Zabójca czarownic.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zabójca czarownic ebook, Książkę Zabójca czarownic FB2, Download Zabójca czarownic PDF , Download Zabójca czarownic MOBI, Online Zabójca czarownic książkę, Za darmo Pobierz Zabójca czarownic IPhone, Online Książkę Zabójca czarownic PDF, Za darmo Zabójca czarownic DJVU, Za darmo pobierz Zabójca czarownic TXT, Pobierz Zabójca czarownic RTF, Online Zabójca czarownic FB2 , e-książkę Zabójca czarownic pobierz TXT, Za darmo Zabójca czarownic pobierz książkę, Książkę Zabójca czarownic pobierz MOBI, Pobierz Zabójca czarownic IPad, Czytaj Zabójca czarownic MOBI, Czytaj Zabójca czarownic DOCX, Za darmo Zabójca czarownic AWZ, Download książkę Zabójca czarownic iPad , Za darmo Zabójca czarownic DJVU, Download Zabójca czarownic książkę za darmo, Za darmo książkę Zabójca czarownic DVD, Czytaj Zabójca czarownic TXT, eBook Zabójca czarownic pobierz DJVU, Zabójca czarownic pobierz książkę za darmo, Zabójca czarownic pobierz książkę pdf za darmo, Zabójca czarownic pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zabójca czarownic pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply