Pobierz Książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy za darmo pdf, ePub, kindle

Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy


Opowieść polskiego dziennikarza porwanego przez Al-Kaidę.

W piwnicy, nie wiedząc, czy we śnie, czy na jawie, myślałem o żonie, o liście osób i kontaktów, którą jej zostawiłem na wypadek, gdybym zniknął. Jak to wszystko przetrwa? Co zrobi?
Mogłem mówić do niej, ale tylko w myślach. Mówiłem: zrób to, potem to… Wysyłałem jej słowa w modlitwach i w ciszy, wtedy kiedy nikt się nami nie…

Opowieść polskiego dziennikarza porwanego przez Al-Kaidę.

W piwnicy, nie wiedząc, czy we śnie, czy na jawie, myślałem o żonie, o liście osób i kontaktów, którą jej zostawiłem na wypadek, gdybym zniknął. Jak to wszystko przetrwa? Co zrobi?
Mogłem mówić do niej, ale tylko w myślach. Mówiłem: zrób to, potem to… Wysyłałem jej słowa w modlitwach i w ciszy, wtedy kiedy nikt się nami nie interesował, o nic nie pytał. W chwilach spokoju, gdy nie bombardowali. W ciszy przed bitwą, którą z upływem czasu słychać było coraz bliżej, wyraźniej i głośniej.

Fascynująca i przerażająca książka Marcina Mamonia — dziennikarza i korespondenta wojennego — który w 2015, razem z fotografem Tomaszem Głowackim, został porwany w Syrii przez Al-Kaidę.

Tytułowi bracia to nieformalna społeczność wszystkich bojowników, których pomimo wszelkich różnic łączą wspólne ideały. Nazywają się braćmi, chociaż nigdy się nie spotkali. Nie znają swoich imion, walczą na różnych frontach, w innych organizacjach, mówią różnymi językami. Mają wszystkich przeciwko sobie, a jednak wciąż się nie poddają.

Kim są ludzie, którzy, powołując się na Allaha, toczą wojnę na całym świecie?

Mamoń pisze o swoich wieloletnich doświadczeniach z braćmi. Niektórzy już nie żyją, inni są na szczytach list poszukiwanych terrorystów. Opowiada o pobycie w obozie szkoleniowym w górskiej Czeczenii, o nocnych spotkaniach w niebezpiecznych dzielnicach Kijowa i Stambułu, nielegalnym przekraczaniu granicy syryjskiej, uciekaniu pod ostrzałem kul i internetowym czatowaniu z dżihadystami. Opisuje też szczegóły swojego porwania i uwolnienia.

Niesamowita lektura i wyjątkowe zdjęcia Tomasza Głowackiego. Wojna braci to opowieść o wspólnocie ponad granicami państw, prawdziwym niepokojącym braterstwie broni.

 

Język Polski!


Pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788308063125
  słowa kluczowe
  literatura polska, historia
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.pdf (PLN-0.00)

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.epub (PLN-0.00)

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.doc (PLN-0.00)

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.txt (PLN-0.00)

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.PDF – (PLN 0.00);

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.MOBI – (PLN 0.00);

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.EPUB – (PLN 0.00);

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.DOC – (PLN 0.00);

  Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy ebook, Książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy FB2, Download Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy PDF , Download Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy MOBI, Online Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy książkę, Za darmo Pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy IPhone, Online Książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy PDF, Za darmo Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy DJVU, Za darmo pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy TXT, Pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy RTF, Online Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy FB2 , e-książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz TXT, Za darmo Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz książkę, Książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz MOBI, Pobierz Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy IPad, Czytaj Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy MOBI, Czytaj Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy DOCX, Za darmo Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy AWZ, Download książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy iPad , Za darmo Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy DJVU, Download Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy książkę za darmo, Za darmo książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy DVD, Czytaj Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy TXT, eBook Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz DJVU, Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz książkę za darmo, Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pobierz książkę pdf za darmo, Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply