Pobierz Książkę W skale i lodzie za darmo pdf, ePub, kindle

W skale i lodzie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki W skale i lodzie


Autobiografia jednego z najsłynniejszych, a zarazem najbardziej wszechstronnych wspinaczy świata. Stefan Glowacz swoją karierę rozpoczął w latach 80. zwycięstwami w zawodach wspinaczkowych, później był jednym z najlepszych wspinaczy skalnych, aby od połowy lat 90. poświęcić się z wielkościanowej wspinaczce wyprawowej. Książka ukazuje koleje życia Glowacza, zwłaszcza zaś poszczególne etapy…

Autobiografia jednego z najsłynniejszych, a zarazem najbardziej wszechstronnych wspinaczy świata. Stefan Glowacz swoją karierę rozpoczął w latach 80. zwycięstwami w zawodach wspinaczkowych, później był jednym z najlepszych wspinaczy skalnych, aby od połowy lat 90. poświęcić się z wielkościanowej wspinaczce wyprawowej. Książka ukazuje koleje życia Glowacza, zwłaszcza zaś poszczególne etapy formowania się sportowca, zawodowego wyczynowca i poszukiwacza przygód, oraz zawiera relacje z różnych ekspedycji. Glowacz poszukuje niezdobytych jeszcze ścian skalnych w najbardziej niedostępnych regionach świata (m.in. Ziemia Ognista, antarktyczny Renard Tower). Autor jest nie tylko sportowcem, ale i podróżnikiem docierającym do celu własnymi siłami. W trakcie wypraw zmierzyć mu się przyszło z wieloma niebezpieczeństwami i przeciwnościami losu, o czym opowiada ze swadą, dystansem, a nawet poczuciem humoru

 

Język Polski!


Pobierz W skale i lodzie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:W skale i lodzie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-245-8531-1
  liczba stron
  344
  słowa kluczowe
  wspinaczka
  język
  polski
  dodała
  Honorka22


  Pobierz W skale i lodzie eBook za darmo:

  Mirror-2

  W skale i lodzie.pdf (PLN-0.00)

  W skale i lodzie.epub (PLN-0.00)

  W skale i lodzie.doc (PLN-0.00)

  W skale i lodzie.txt (PLN-0.00)

  W skale i lodzie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  W skale i lodzie.PDF – (PLN 0.00);

  W skale i lodzie.MOBI – (PLN 0.00);

  W skale i lodzie.EPUB – (PLN 0.00);

  W skale i lodzie.DOC – (PLN 0.00);

  W skale i lodzie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online W skale i lodzie ebook, Książkę W skale i lodzie FB2, Download W skale i lodzie PDF , Download W skale i lodzie MOBI, Online W skale i lodzie książkę, Za darmo Pobierz W skale i lodzie IPhone, Online Książkę W skale i lodzie PDF, Za darmo W skale i lodzie DJVU, Za darmo pobierz W skale i lodzie TXT, Pobierz W skale i lodzie RTF, Online W skale i lodzie FB2 , e-książkę W skale i lodzie pobierz TXT, Za darmo W skale i lodzie pobierz książkę, Książkę W skale i lodzie pobierz MOBI, Pobierz W skale i lodzie IPad, Czytaj W skale i lodzie MOBI, Czytaj W skale i lodzie DOCX, Za darmo W skale i lodzie AWZ, Download książkę W skale i lodzie iPad , Za darmo W skale i lodzie DJVU, Download W skale i lodzie książkę za darmo, Za darmo książkę W skale i lodzie DVD, Czytaj W skale i lodzie TXT, eBook W skale i lodzie pobierz DJVU, W skale i lodzie pobierz książkę za darmo, W skale i lodzie pobierz książkę pdf za darmo, W skale i lodzie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę W skale i lodzie pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply