Pobierz Książkę Trzymaj się, Mańka za darmo pdf, ePub, kindle

Trzymaj się, Mańka Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Trzymaj się, Mańka


Małgorzata Kalicińska przekonuje, że najlepsze dopiero przed nami!

Romans, który przywraca uśmiech i wiarę w ludzi.

Marianna, lat kilkadziesiąt z lekkim plusem, nie jest specjalnie przebojowa i żadna z niej superbohaterka. Jest za to kobietą, z którą chce się przebywać i towarzyszyć jej w życiowych perypetiach. Bliską. Niemal znajomą.

Po ocknięciu się z żałoby po siostrze Lilce walczy z…

Małgorzata Kalicińska przekonuje, że najlepsze dopiero przed nami!

Romans, który przywraca uśmiech i wiarę w ludzi.

Marianna, lat kilkadziesiąt z lekkim plusem, nie jest specjalnie przebojowa i żadna z niej superbohaterka. Jest za to kobietą, z którą chce się przebywać i towarzyszyć jej w życiowych perypetiach. Bliską. Niemal znajomą.

Po ocknięciu się z żałoby po siostrze Lilce walczy z zalanym mieszkaniem i remontem, jednocześnie poszukuje pracy i próbuje zrozumieć fakt, że w życiu jej ojca pojawiła się nowa kobieta. Jak małe dziecko, Marianna jest o tatę zazdrosna. Sfrustrowana i samotna odnajduje radość w mailowaniu z Antonim – dawnym znajomym, teraz pracującym w Korei Południowej. By uciec od codziennego zgiełku, Mańka przyjmuje zaproszenie na krótki wypad do Korei. Nieoczekiwanie rozmawia z kobietami z różnych stron świata, które zdecydowały się żyć tak, jak chcą, i odnalazły w ten sposób szczęście. Rezultat tego „desperackiego susa” zaskakuje ją samą. Okazuje się, że najlepsze w jej życiu wcale nie minęło, a dopiero się zaczyna.

 

Język Polski!


Pobierz Trzymaj się, Mańka Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Trzymaj się, Mańka (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380532779
  kategoria
  Literatura piękna
  język
  polski
  dodała
  malineczka74


  Pobierz Trzymaj się, Mańka eBook za darmo:

  Mirror-2

  Trzymaj się, Mańka.pdf (PLN-0.00)

  Trzymaj się, Mańka.epub (PLN-0.00)

  Trzymaj się, Mańka.doc (PLN-0.00)

  Trzymaj się, Mańka.txt (PLN-0.00)

  Trzymaj się, Mańka.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Trzymaj się, Mańka.PDF – (PLN 0.00);

  Trzymaj się, Mańka.MOBI – (PLN 0.00);

  Trzymaj się, Mańka.EPUB – (PLN 0.00);

  Trzymaj się, Mańka.DOC – (PLN 0.00);

  Trzymaj się, Mańka.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Trzymaj się, Mańka ebook, Książkę Trzymaj się, Mańka FB2, Download Trzymaj się, Mańka PDF , Download Trzymaj się, Mańka MOBI, Online Trzymaj się, Mańka książkę, Za darmo Pobierz Trzymaj się, Mańka IPhone, Online Książkę Trzymaj się, Mańka PDF, Za darmo Trzymaj się, Mańka DJVU, Za darmo pobierz Trzymaj się, Mańka TXT, Pobierz Trzymaj się, Mańka RTF, Online Trzymaj się, Mańka FB2 , e-książkę Trzymaj się, Mańka pobierz TXT, Za darmo Trzymaj się, Mańka pobierz książkę, Książkę Trzymaj się, Mańka pobierz MOBI, Pobierz Trzymaj się, Mańka IPad, Czytaj Trzymaj się, Mańka MOBI, Czytaj Trzymaj się, Mańka DOCX, Za darmo Trzymaj się, Mańka AWZ, Download książkę Trzymaj się, Mańka iPad , Za darmo Trzymaj się, Mańka DJVU, Download Trzymaj się, Mańka książkę za darmo, Za darmo książkę Trzymaj się, Mańka DVD, Czytaj Trzymaj się, Mańka TXT, eBook Trzymaj się, Mańka pobierz DJVU, Trzymaj się, Mańka pobierz książkę za darmo, Trzymaj się, Mańka pobierz książkę pdf za darmo, Trzymaj się, Mańka pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Trzymaj się, Mańka pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply