Pobierz Książkę Talizmany za darmo pdf, ePub, kindle

Talizmany Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Talizmany


Ewa Modlińska, historyk sztuki z wyboru i dziennikarka z przypadku, traci równocześnie faceta i pracę. W życiu jednak zawsze jest coś za coś – wskutek zbiegu okoliczności odkrywa w sobie dawno zapomnianą pasję do renesansu.
Wpada na trop jednej z największych tajemnic historii. Czy siedemnastowieczne przekazy o fantastycznym skarbie okażą się prawdą? Czy Ewie wystarczy wiedzy i energii, by…

Ewa Modlińska, historyk sztuki z wyboru i dziennikarka z przypadku, traci równocześnie faceta i pracę. W życiu jednak zawsze jest coś za coś – wskutek zbiegu okoliczności odkrywa w sobie dawno zapomnianą pasję do renesansu.
Wpada na trop jednej z największych tajemnic historii. Czy siedemnastowieczne przekazy o fantastycznym skarbie okażą się prawdą? Czy Ewie wystarczy wiedzy i energii, by rozwiązać zagadkę? Kto jeszcze, oprócz niej, porwie się na tę próbę?
Ślady prowadzą od Bizancjum przez Wenecję do Polski, a ściślej do potężnej XVII-wiecznej fortecy-pałacu Krzyżtopór. Splątane wątki, zaskakujące zwroty sytuacji, intrygi rodzinne, niebezpieczni rywale, gorące uczucia… Czy w odkryciu sekretu pomoże miłość?
Polski Kod Leonarda da Vinci: sensacja, humor i romantyzm.

 

Język Polski!


Pobierz Talizmany Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Talizmany (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379457441
  liczba stron
  464
  słowa kluczowe
  sensacja
  język
  polski
  dodała
  giovanna


  Pobierz Talizmany eBook za darmo:

  Mirror-2

  Talizmany.pdf (PLN-0.00)

  Talizmany.epub (PLN-0.00)

  Talizmany.doc (PLN-0.00)

  Talizmany.txt (PLN-0.00)

  Talizmany.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Talizmany.PDF – (PLN 0.00);

  Talizmany.MOBI – (PLN 0.00);

  Talizmany.EPUB – (PLN 0.00);

  Talizmany.DOC – (PLN 0.00);

  Talizmany.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Talizmany ebook, Książkę Talizmany FB2, Download Talizmany PDF , Download Talizmany MOBI, Online Talizmany książkę, Za darmo Pobierz Talizmany IPhone, Online Książkę Talizmany PDF, Za darmo Talizmany DJVU, Za darmo pobierz Talizmany TXT, Pobierz Talizmany RTF, Online Talizmany FB2 , e-książkę Talizmany pobierz TXT, Za darmo Talizmany pobierz książkę, Książkę Talizmany pobierz MOBI, Pobierz Talizmany IPad, Czytaj Talizmany MOBI, Czytaj Talizmany DOCX, Za darmo Talizmany AWZ, Download książkę Talizmany iPad , Za darmo Talizmany DJVU, Download Talizmany książkę za darmo, Za darmo książkę Talizmany DVD, Czytaj Talizmany TXT, eBook Talizmany pobierz DJVU, Talizmany pobierz książkę za darmo, Talizmany pobierz książkę pdf za darmo, Talizmany pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Talizmany pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply