Pobierz Książkę Szaławiła za darmo pdf, ePub, kindle

Szaławiła Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Szaławiła


Marta Kisiel, szlachetny rocznik 1982. Przebrzydła polonistka z romantycznym skrzywieniem, święcie przekonana, że Słowacki zachwyca, i nie mówcie, że nie zachwyca, skoro zachwyca (sprawdzić, czy nie Mickiewicz). Poprawiacz błędów cudzych, czyli redaktor, popełniacz własnych, czyli autor, jak również tłumacz z zaskoczenia. Cudaczne dziecko „Fahrenheita”, w którym debiutowała opowiadaniem…

Marta Kisiel, szlachetny rocznik 1982. Przebrzydła polonistka z romantycznym skrzywieniem, święcie przekonana, że Słowacki zachwyca, i nie mówcie, że nie zachwyca, skoro zachwyca (sprawdzić, czy nie Mickiewicz). Poprawiacz błędów cudzych, czyli redaktor, popełniacz własnych, czyli autor, jak również tłumacz z zaskoczenia. Cudaczne dziecko „Fahrenheita”, w którym debiutowała opowiadaniem Rozmowa dyskwalifikacyjna (53/2006). Kolejne dwa wcisnęła do antologii Kochali się, że strach (2007) i Nawiedziny (2009). Grasowała również na łamach SFFiH (Przeżycie Stanisława Kozika, 44/2009; W zamku tej nocy… 78/2012). W 2010 roku wydała Dożywocie, które w pewnych kręgach doczekało się statusu książki kultowej — głównie za sprawą chronicznej niedostępności. W 2014 roku Marta Kisiel powróciła z powieścią Nomen Omen, po czym doszła do wniosku, że to chyba jeszcze nie koniec…

 

Język Polski!


Pobierz Szaławiła Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Szaławiła (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788328048201
  język
  polski
  dodał
  aspolski


  Pobierz Szaławiła eBook za darmo:

  Mirror-2

  Szaławiła.pdf (PLN-0.00)

  Szaławiła.epub (PLN-0.00)

  Szaławiła.doc (PLN-0.00)

  Szaławiła.txt (PLN-0.00)

  Szaławiła.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Szaławiła.PDF – (PLN 0.00);

  Szaławiła.MOBI – (PLN 0.00);

  Szaławiła.EPUB – (PLN 0.00);

  Szaławiła.DOC – (PLN 0.00);

  Szaławiła.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Szaławiła ebook, Książkę Szaławiła FB2, Download Szaławiła PDF , Download Szaławiła MOBI, Online Szaławiła książkę, Za darmo Pobierz Szaławiła IPhone, Online Książkę Szaławiła PDF, Za darmo Szaławiła DJVU, Za darmo pobierz Szaławiła TXT, Pobierz Szaławiła RTF, Online Szaławiła FB2 , e-książkę Szaławiła pobierz TXT, Za darmo Szaławiła pobierz książkę, Książkę Szaławiła pobierz MOBI, Pobierz Szaławiła IPad, Czytaj Szaławiła MOBI, Czytaj Szaławiła DOCX, Za darmo Szaławiła AWZ, Download książkę Szaławiła iPad , Za darmo Szaławiła DJVU, Download Szaławiła książkę za darmo, Za darmo książkę Szaławiła DVD, Czytaj Szaławiła TXT, eBook Szaławiła pobierz DJVU, Szaławiła pobierz książkę za darmo, Szaławiła pobierz książkę pdf za darmo, Szaławiła pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Szaławiła pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply