Pobierz Książkę Srebrne imperium za darmo pdf, ePub, kindle

Srebrne imperium Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Srebrne imperium


Czwarty tom bestsellerowego cyklu Zdobywca, opowiadającego historię powstawania jednego z największych imperiów w historii – imperium mongolskiego stworzonego przez Dżyngis-chana i jego potomków. „Srebrne Imperium” to kontynuacja wydarzeń z pierwszych trzech tomów cyklu – „Narodziny Imperium”, „Władcy luku” oraz „Czas zemsty”.

Dżyngis-chan umarł, ale jego legenda i dziedzictwo są nadal żywe….

Czwarty tom bestsellerowego cyklu Zdobywca, opowiadającego historię powstawania jednego z największych imperiów w historii – imperium mongolskiego stworzonego przez Dżyngis-chana i jego potomków. „Srebrne Imperium” to kontynuacja wydarzeń z pierwszych trzech tomów cyklu – „Narodziny Imperium”, „Władcy luku” oraz „Czas zemsty”.

Dżyngis-chan umarł, ale jego legenda i dziedzictwo są nadal żywe. Syn chana, Ugedej, buduje na stepie białe miasto i czyni je stolicą swego narodu. Wielkie armie gromadzą się, by wybrać najsilniejszego z synów Dżyngisa na nowego chana. W mongolskim imperium od dwudziestu lat panuje pokój, ale ten kto przetrwa będzie musiał stanąć do walki z armią potężnego wroga – dynastii Song.

Znakomity dowódca Subedej zmierza na zachód, docierając przez Ruś i Karpaty do Węgier. Ponieważ Zakon Templariuszy został rozwiązany, żadna armia ani król, nie powstrzyma go przed dotarciem do Francji. Jednak w momencie największego triumfu Subedeja, gdy jego najdalej wysunięci zwiadowcy docierają do gór w północnych Włoszech, generał musi podjąć decyzję, która na zawsze zmieni bieg historii.

Wielki Chan nie żyje – ważą się na szali losy ogromnego imperium, stworzonego dzięki niezłomnej odwadze, genialnej strategii wojennej i brutalnej sile. W wyniku dążenia synów Dżyngis-chana do władzy, te same przymioty, które umożliwiły ich ojcu zjednoczenie srogich mongolskich plemion, mogą się teraz przyczynić do ponownego rozbicia narodu.

Przebiegły i twardy Ugedej, którego Dżyngis wyznaczył na swojego następcę, jest o krok od nominacji na nowego chana. Odkłada jednak koronację do czasu ukończenia przedsięwzięcia, które wielu uznaje za szaleństwo: zbudowania Karakorum, wspaniałego miasta wznoszonego na bezkresnym stepie. Butny Czagataj wykorzystuje tę decyzję, by stanąć do walki z Ugedejem, stawiając przez to ich szlachetnego brata Tołuja przed niezwykle trudnym wyborem. Pomimo zbrojnego konfliktu między braćmi armia chana kontynuuje ekspansję, docierając przez południowe Chiny i potężne góry Rusi do samego serca Europy, gdzie do krwawej bitwy szykuje się kwiat zachodniego rycerstwa.

 

Język Polski!


Pobierz Srebrne imperium Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Srebrne imperium (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Srebrne imperium eBook za darmo:

  Mirror-2

  Srebrne imperium.pdf (PLN-0.00)

  Srebrne imperium.epub (PLN-0.00)

  Srebrne imperium.doc (PLN-0.00)

  Srebrne imperium.txt (PLN-0.00)

  Srebrne imperium.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Srebrne imperium.PDF – (PLN 0.00);

  Srebrne imperium.MOBI – (PLN 0.00);

  Srebrne imperium.EPUB – (PLN 0.00);

  Srebrne imperium.DOC – (PLN 0.00);

  Srebrne imperium.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Srebrne imperium ebook, Książkę Srebrne imperium FB2, Download Srebrne imperium PDF , Download Srebrne imperium MOBI, Online Srebrne imperium książkę, Za darmo Pobierz Srebrne imperium IPhone, Online Książkę Srebrne imperium PDF, Za darmo Srebrne imperium DJVU, Za darmo pobierz Srebrne imperium TXT, Pobierz Srebrne imperium RTF, Online Srebrne imperium FB2 , e-książkę Srebrne imperium pobierz TXT, Za darmo Srebrne imperium pobierz książkę, Książkę Srebrne imperium pobierz MOBI, Pobierz Srebrne imperium IPad, Czytaj Srebrne imperium MOBI, Czytaj Srebrne imperium DOCX, Za darmo Srebrne imperium AWZ, Download książkę Srebrne imperium iPad , Za darmo Srebrne imperium DJVU, Download Srebrne imperium książkę za darmo, Za darmo książkę Srebrne imperium DVD, Czytaj Srebrne imperium TXT, eBook Srebrne imperium pobierz DJVU, Srebrne imperium pobierz książkę za darmo, Srebrne imperium pobierz książkę pdf za darmo, Srebrne imperium pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Srebrne imperium pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply