Pobierz Książkę Siódmy papirus za darmo pdf, ePub, kindle

Siódmy papirus Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Siódmy papirus


Angielski arystokrata i poszukiwacz przygód Nicholas Quenton-Harper i piękna archeolog Royan Al Simmu, pół Angielka, pół Egipcjanka, na terenie współczesnej Etiopii poszukują grobowca faraona Mamose sprzed czterech tysięcy lat. Kluczem do lokalizacji grobowca i znajdujących się w nim skarbów jest jeden z siedmiu papirusów spisanych przez nadwornego skrybę Taitę, odnaleziony przez Royan i jej…

Angielski arystokrata i poszukiwacz przygód Nicholas Quenton-Harper i piękna archeolog Royan Al Simmu, pół Angielka, pół Egipcjanka, na terenie współczesnej Etiopii poszukują grobowca faraona Mamose sprzed czterech tysięcy lat. Kluczem do lokalizacji grobowca i znajdujących się w nim skarbów jest jeden z siedmiu papirusów spisanych przez nadwornego skrybę Taitę, odnaleziony przez Royan i jej męża w grobowcu królowej Lostris. Tymczasem papirus zostaje skradziony, a mąż Royan ginie z rąk wynajętych zabójców. W dramatycznym wyścigu do skarbu przeciwnikiem Royan i Nicholasa jest bogaty i pozbawiony skrupułów niemiecki kolekcjoner antyków, gotowy zlikwidować każdego, kto stanie na jego drodze. Zanim bohaterowie odnajdą grobowiec, muszą uporać się z całą masą fałszywych śladów i śmiertelnych pułapek zastawionych przez Taitę…

 

Język Polski!


Pobierz Siódmy papirus Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Siódmy papirus (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Siódmy papirus eBook za darmo:

  Mirror-2

  Siódmy papirus.pdf (PLN-0.00)

  Siódmy papirus.epub (PLN-0.00)

  Siódmy papirus.doc (PLN-0.00)

  Siódmy papirus.txt (PLN-0.00)

  Siódmy papirus.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Siódmy papirus.PDF – (PLN 0.00);

  Siódmy papirus.MOBI – (PLN 0.00);

  Siódmy papirus.EPUB – (PLN 0.00);

  Siódmy papirus.DOC – (PLN 0.00);

  Siódmy papirus.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Siódmy papirus ebook, Książkę Siódmy papirus FB2, Download Siódmy papirus PDF , Download Siódmy papirus MOBI, Online Siódmy papirus książkę, Za darmo Pobierz Siódmy papirus IPhone, Online Książkę Siódmy papirus PDF, Za darmo Siódmy papirus DJVU, Za darmo pobierz Siódmy papirus TXT, Pobierz Siódmy papirus RTF, Online Siódmy papirus FB2 , e-książkę Siódmy papirus pobierz TXT, Za darmo Siódmy papirus pobierz książkę, Książkę Siódmy papirus pobierz MOBI, Pobierz Siódmy papirus IPad, Czytaj Siódmy papirus MOBI, Czytaj Siódmy papirus DOCX, Za darmo Siódmy papirus AWZ, Download książkę Siódmy papirus iPad , Za darmo Siódmy papirus DJVU, Download Siódmy papirus książkę za darmo, Za darmo książkę Siódmy papirus DVD, Czytaj Siódmy papirus TXT, eBook Siódmy papirus pobierz DJVU, Siódmy papirus pobierz książkę za darmo, Siódmy papirus pobierz książkę pdf za darmo, Siódmy papirus pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Siódmy papirus pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply