Pobierz Książkę Przewodnik po dorastaniu za darmo pdf, ePub, kindle

Przewodnik po dorastaniu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Przewodnik po dorastaniu


Rozmowy o dojrzewaniu, przykrym trądziku młodzieńczym, seksualności i zmianach w ciele, choć niezmiennie budzą zakłopotanie, są nieodłącznie związane z przemianą dziecka w dorosłego człowieka.

Poradnik porusza wszystkie klasyczne kwestie dotyczące zmian fizycznych, ale dotyka też współczesnej problematyki, między innymi bezpieczeństwa w Internecie. Ważne zagadnienia – takie jak dojrzewanie,…

Rozmowy o dojrzewaniu, przykrym trądziku młodzieńczym, seksualności i zmianach w ciele, choć niezmiennie budzą zakłopotanie, są nieodłącznie związane z przemianą dziecka w dorosłego człowieka.

Poradnik porusza wszystkie klasyczne kwestie dotyczące zmian fizycznych, ale dotyka też współczesnej problematyki, między innymi bezpieczeństwa w Internecie. Ważne zagadnienia – takie jak dojrzewanie, odżywianie się, seks, seksualność, poczucie własnej wartości, postrzeganie siebie, zdrowie fizyczne i emocjonalne – zostały przedstawione w sposób przystępny zarówno dla rodziców, jak i dzieci.
Doktor Christian Jessen jest specjalistą od radzenia sobie z takimi problemami – rozprawia się z nimi w telewizyjnym programie Wstydliwe choroby. Ponadto ma wieloletnie doświadczenie lekarskie, pracuje jako prezenter i dziennikarz, udzielając porad wielu milionom ludzi na całym świecie. Dzięki jego rozsądnym, zrozumiałym poradom dziewczynom i chłopcom łatwiej jest wkroczyć w zdrową, szczęśliwą dorosłość.

Możesz po prostu położyć tę książkę na stoliku w pokoju lub przejrzeć ją razem z dziećmi – cokolwiek zrobisz, ułatwisz życie sobie i im. Ta lektura na pewno przyda się w każdym domu, w którym mieszka młodzież poniżej piętnastego roku życia.

 

Język Polski!


Pobierz Przewodnik po dorastaniu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Przewodnik po dorastaniu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377787687
  słowa kluczowe
  dorastanie, dojrzewanie, wychowanie
  język
  polski
  dodała
  joly_fh


  Pobierz Przewodnik po dorastaniu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Przewodnik po dorastaniu.pdf (PLN-0.00)

  Przewodnik po dorastaniu.epub (PLN-0.00)

  Przewodnik po dorastaniu.doc (PLN-0.00)

  Przewodnik po dorastaniu.txt (PLN-0.00)

  Przewodnik po dorastaniu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Przewodnik po dorastaniu.PDF – (PLN 0.00);

  Przewodnik po dorastaniu.MOBI – (PLN 0.00);

  Przewodnik po dorastaniu.EPUB – (PLN 0.00);

  Przewodnik po dorastaniu.DOC – (PLN 0.00);

  Przewodnik po dorastaniu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Przewodnik po dorastaniu ebook, Książkę Przewodnik po dorastaniu FB2, Download Przewodnik po dorastaniu PDF , Download Przewodnik po dorastaniu MOBI, Online Przewodnik po dorastaniu książkę, Za darmo Pobierz Przewodnik po dorastaniu IPhone, Online Książkę Przewodnik po dorastaniu PDF, Za darmo Przewodnik po dorastaniu DJVU, Za darmo pobierz Przewodnik po dorastaniu TXT, Pobierz Przewodnik po dorastaniu RTF, Online Przewodnik po dorastaniu FB2 , e-książkę Przewodnik po dorastaniu pobierz TXT, Za darmo Przewodnik po dorastaniu pobierz książkę, Książkę Przewodnik po dorastaniu pobierz MOBI, Pobierz Przewodnik po dorastaniu IPad, Czytaj Przewodnik po dorastaniu MOBI, Czytaj Przewodnik po dorastaniu DOCX, Za darmo Przewodnik po dorastaniu AWZ, Download książkę Przewodnik po dorastaniu iPad , Za darmo Przewodnik po dorastaniu DJVU, Download Przewodnik po dorastaniu książkę za darmo, Za darmo książkę Przewodnik po dorastaniu DVD, Czytaj Przewodnik po dorastaniu TXT, eBook Przewodnik po dorastaniu pobierz DJVU, Przewodnik po dorastaniu pobierz książkę za darmo, Przewodnik po dorastaniu pobierz książkę pdf za darmo, Przewodnik po dorastaniu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Przewodnik po dorastaniu pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply