Pobierz Książkę Pogorzelisko za darmo pdf, ePub, kindle

Pogorzelisko Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Pogorzelisko


Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński odtwarza losy swojego procesu, w którym najciekawszy nie jest wyrok uniewinniający, lecz to, co wyłania się z zeznań świadków i zgromadzonego materiału. W toku procesu, w którym wystąpili najważniejsi polscy politycy, prezydent Bronisław Komorowski i szefowie służb tajnych, ujawniono wstrząsające informacje o polskim wymiarze sprawiedliwości, o…

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński odtwarza losy swojego procesu, w którym najciekawszy nie jest wyrok uniewinniający, lecz to, co wyłania się z zeznań świadków i zgromadzonego materiału. W toku procesu, w którym wystąpili najważniejsi polscy politycy, prezydent Bronisław Komorowski i szefowie służb tajnych, ujawniono wstrząsające informacje o polskim wymiarze sprawiedliwości, o prokuratorach, którzy z tropiących stali się tropionymi, o śmierci kluczowych świadków i zastraszaniu innych, którzy odmówili zeznań z obawy o własne życie. Przy okazji na światło dzienne wyszły fakty o paranoicznym świecie i przestępstwach służb tajnych, o samobójstwach i zabójstwach na zlecenie, o zdumiewającej niepamięci osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa i spisku zawiązanym na szczytach władzy. Polacy nie dowiedzieli się o tych faktach, bo uznano, że prawda jest zbyt szokującą, by o niej mówić. Nie bez powodu…Mimo wygranego procesu życie dziennikarza zostało zamienione w zgliszcza, bo w bezwzględnym świecie służb specjalnych najwyższą cenę zawsze płacą ci, którzy mają rację.
„Pogorzelisko” obnaża rzeczywistość, w jakiej żyjemy, pozbawia ją zbędnych dekoracji, którymi na co dzień się otaczamy i w ten sposób tracimy z pola widzenia to, co naprawdę istotne.

 

Język Polski!


Pobierz Pogorzelisko Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pogorzelisko (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788394293451
  liczba stron
  300
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodał
  TealcSzary


  Pobierz Pogorzelisko eBook za darmo:

  Mirror-2

  Pogorzelisko.pdf (PLN-0.00)

  Pogorzelisko.epub (PLN-0.00)

  Pogorzelisko.doc (PLN-0.00)

  Pogorzelisko.txt (PLN-0.00)

  Pogorzelisko.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Pogorzelisko.PDF – (PLN 0.00);

  Pogorzelisko.MOBI – (PLN 0.00);

  Pogorzelisko.EPUB – (PLN 0.00);

  Pogorzelisko.DOC – (PLN 0.00);

  Pogorzelisko.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Pogorzelisko ebook, Książkę Pogorzelisko FB2, Download Pogorzelisko PDF , Download Pogorzelisko MOBI, Online Pogorzelisko książkę, Za darmo Pobierz Pogorzelisko IPhone, Online Książkę Pogorzelisko PDF, Za darmo Pogorzelisko DJVU, Za darmo pobierz Pogorzelisko TXT, Pobierz Pogorzelisko RTF, Online Pogorzelisko FB2 , e-książkę Pogorzelisko pobierz TXT, Za darmo Pogorzelisko pobierz książkę, Książkę Pogorzelisko pobierz MOBI, Pobierz Pogorzelisko IPad, Czytaj Pogorzelisko MOBI, Czytaj Pogorzelisko DOCX, Za darmo Pogorzelisko AWZ, Download książkę Pogorzelisko iPad , Za darmo Pogorzelisko DJVU, Download Pogorzelisko książkę za darmo, Za darmo książkę Pogorzelisko DVD, Czytaj Pogorzelisko TXT, eBook Pogorzelisko pobierz DJVU, Pogorzelisko pobierz książkę za darmo, Pogorzelisko pobierz książkę pdf za darmo, Pogorzelisko pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Pogorzelisko pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply