Pobierz Książkę Niebezpieczna jej uroda za darmo pdf, ePub, kindle

Niebezpieczna jej uroda Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Niebezpieczna jej uroda


Krzysztof Kamiński jest samotnym ojcem czternastoletniej Kasi. Przyjaciółka Kasi – Renata pochodzi z patologicznej rodziny. Ze względu na to zaczyna coraz częściej przebywać w domu Kamińskich. W Krzysztofie widzi opiekuna i bohatera, który coraz bardziej jej imponuje. Zaczynają budzić się w niej uczucia dorosłej kobiety. Kamiński zauważa to i powoli zaczyna ulegać jej urokowi. Przez to popada…

Krzysztof Kamiński jest samotnym ojcem czternastoletniej Kasi. Przyjaciółka Kasi – Renata pochodzi z patologicznej rodziny. Ze względu na to zaczyna coraz częściej przebywać w domu Kamińskich. W Krzysztofie widzi opiekuna i bohatera, który coraz bardziej jej imponuje. Zaczynają budzić się w niej uczucia dorosłej kobiety. Kamiński zauważa to i powoli zaczyna ulegać jej urokowi. Przez to popada w konflikt z prawem i samym sobą. Trafi a do zakładu karnego, gdzie przez swoje zasady brnie w kolejne kłopoty. Do tego dowiaduje się, że jego ukochana zaginęła. Wie, że to przez niego. Dręczą go wyrzuty sumienia, ale w więzieniu nie jest w stanie nic zrobić. Do czasu…

 

Język Polski!


Pobierz Niebezpieczna jej uroda Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Niebezpieczna jej uroda (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377229194
  liczba stron
  390
  język
  polski
  dodała
  Kasiulek


  Pobierz Niebezpieczna jej uroda eBook za darmo:

  Mirror-2

  Niebezpieczna jej uroda.pdf (PLN-0.00)

  Niebezpieczna jej uroda.epub (PLN-0.00)

  Niebezpieczna jej uroda.doc (PLN-0.00)

  Niebezpieczna jej uroda.txt (PLN-0.00)

  Niebezpieczna jej uroda.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Niebezpieczna jej uroda.PDF – (PLN 0.00);

  Niebezpieczna jej uroda.MOBI – (PLN 0.00);

  Niebezpieczna jej uroda.EPUB – (PLN 0.00);

  Niebezpieczna jej uroda.DOC – (PLN 0.00);

  Niebezpieczna jej uroda.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Niebezpieczna jej uroda ebook, Książkę Niebezpieczna jej uroda FB2, Download Niebezpieczna jej uroda PDF , Download Niebezpieczna jej uroda MOBI, Online Niebezpieczna jej uroda książkę, Za darmo Pobierz Niebezpieczna jej uroda IPhone, Online Książkę Niebezpieczna jej uroda PDF, Za darmo Niebezpieczna jej uroda DJVU, Za darmo pobierz Niebezpieczna jej uroda TXT, Pobierz Niebezpieczna jej uroda RTF, Online Niebezpieczna jej uroda FB2 , e-książkę Niebezpieczna jej uroda pobierz TXT, Za darmo Niebezpieczna jej uroda pobierz książkę, Książkę Niebezpieczna jej uroda pobierz MOBI, Pobierz Niebezpieczna jej uroda IPad, Czytaj Niebezpieczna jej uroda MOBI, Czytaj Niebezpieczna jej uroda DOCX, Za darmo Niebezpieczna jej uroda AWZ, Download książkę Niebezpieczna jej uroda iPad , Za darmo Niebezpieczna jej uroda DJVU, Download Niebezpieczna jej uroda książkę za darmo, Za darmo książkę Niebezpieczna jej uroda DVD, Czytaj Niebezpieczna jej uroda TXT, eBook Niebezpieczna jej uroda pobierz DJVU, Niebezpieczna jej uroda pobierz książkę za darmo, Niebezpieczna jej uroda pobierz książkę pdf za darmo, Niebezpieczna jej uroda pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Niebezpieczna jej uroda pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply