Pobierz Książkę Nie zawracaj za darmo pdf, ePub, kindle

Nie zawracaj Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Nie zawracaj


Ta seria to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka znakomicie buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności a sceny łóżkowe są odważne i pełne zmysłowości. Ukazuje autentyczność kobiecej reakcji na wydarzenia takie, jak morderstwa, ludzka agresja, pogoń, ucieczka czy radzenie sobie z własnym lekiem, strachem i emocjami. Książka posiada…

Ta seria to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka znakomicie buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności a sceny łóżkowe są odważne i pełne zmysłowości. Ukazuje autentyczność kobiecej reakcji na wydarzenia takie, jak morderstwa, ludzka agresja, pogoń, ucieczka czy radzenie sobie z własnym lekiem, strachem i emocjami. Książka posiada walory zagadkowości, dotyka kwestii delikatnych, ulotnych, nie zawsze dających się jasno nazwać ludzkich emocji i wynikających z nich zachowań i wyborów. Akcja rozwija się wartko, trzyma w napięciu, czyta się szybko, lekko i przyjemnie.

Kathleen Turner, dwudziestoczterolatka z prowincjonalnego miasteczka w stanie Indiana, po śmierci rodziców (ojciec – policjant, zginął w akcji, matka zmarła na raka) zmuszona jest rzucić studia prawnicze, sprzedać dom i przeprowadzić się do stolicy stanu, Indianapolis. Tu, aby się utrzymać, podejmuje dwie prace – w dzień jako goniec w dużej firmie prawniczej, a wieczorami jako barmanka.

Wkrótce na skutek niefortunnego zdarzenia ma okazję bliżej poznać jednego z partnerów w firmie – znanego z częstych przelotnych romansów Blane’a Kirka. Jednocześnie poprzez śmierć sąsiadki zostaje uwikłana w aferę dotyczącą fałszowania elektronicznych wyników wyborów do władz stanowych. Przypadkowo dowiaduje się, że w tę samą aferę zamieszany jest jej pracodawca, a teraz również kochanek. W miarę, jak akcja nabiera tempa i staje się coraz bardziej sensacyjna, romans Kathleen i Blane’a staje się jeszcze bardziej płomienny.

 

Język Polski!


Pobierz Nie zawracaj Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nie zawracaj (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Nie zawracaj eBook za darmo:

  Mirror-2

  Nie zawracaj.pdf (PLN-0.00)

  Nie zawracaj.epub (PLN-0.00)

  Nie zawracaj.doc (PLN-0.00)

  Nie zawracaj.txt (PLN-0.00)

  Nie zawracaj.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Nie zawracaj.PDF – (PLN 0.00);

  Nie zawracaj.MOBI – (PLN 0.00);

  Nie zawracaj.EPUB – (PLN 0.00);

  Nie zawracaj.DOC – (PLN 0.00);

  Nie zawracaj.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Nie zawracaj ebook, Książkę Nie zawracaj FB2, Download Nie zawracaj PDF , Download Nie zawracaj MOBI, Online Nie zawracaj książkę, Za darmo Pobierz Nie zawracaj IPhone, Online Książkę Nie zawracaj PDF, Za darmo Nie zawracaj DJVU, Za darmo pobierz Nie zawracaj TXT, Pobierz Nie zawracaj RTF, Online Nie zawracaj FB2 , e-książkę Nie zawracaj pobierz TXT, Za darmo Nie zawracaj pobierz książkę, Książkę Nie zawracaj pobierz MOBI, Pobierz Nie zawracaj IPad, Czytaj Nie zawracaj MOBI, Czytaj Nie zawracaj DOCX, Za darmo Nie zawracaj AWZ, Download książkę Nie zawracaj iPad , Za darmo Nie zawracaj DJVU, Download Nie zawracaj książkę za darmo, Za darmo książkę Nie zawracaj DVD, Czytaj Nie zawracaj TXT, eBook Nie zawracaj pobierz DJVU, Nie zawracaj pobierz książkę za darmo, Nie zawracaj pobierz książkę pdf za darmo, Nie zawracaj pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Nie zawracaj pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply