Pobierz Książkę Moje serce i inne czarne dziury za darmo pdf, ePub, kindle

Moje serce i inne czarne dziury Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Moje serce i inne czarne dziury


Błyskotliwa i rozdzierająca serce nowa powieść dla fanów Gwiazd naszych wina Johna Greena oraz Eleonora i Park Rainbow Rowell, opowiadająca o dwojgu nieznajomych, którzy spotykają się po to, aby umrzeć… a w zamian uczą się, jak żyć.

Szesnastoletnia Aysel, miłośniczka fizyki i muzyki klasycznej, obsesyjnie planuje własną śmierć. Jej ojciec dopuścił się brutalnej zbrodni, która wstrząsnęła…

Błyskotliwa i rozdzierająca serce nowa powieść dla fanów Gwiazd naszych wina Johna Greena oraz Eleonora i Park Rainbow Rowell, opowiadająca o dwojgu nieznajomych, którzy spotykają się po to, aby umrzeć… a w zamian uczą się, jak żyć.

Szesnastoletnia Aysel, miłośniczka fizyki i muzyki klasycznej, obsesyjnie planuje własną śmierć. Jej ojciec dopuścił się brutalnej zbrodni, która wstrząsnęła całym miasteczkiem, matka nie może na nią patrzeć, bo obecność córki przypomina jej o przeszłości, zaś koledzy i koleżanki z klasy obgadują ją za plecami przy każdej możliwej okazji… Aysel jest gotowa zamienić swoją energię w nicość.

Dziewczyna ma tylko jeden problem: nie jest pewna, czy starczy jej odwagi, by to zrobić. Wszystko zmienia się, gdy odkrywa stronę internetową, na której ogłaszają się partnerzy do samobójstwa. Użytkownik o nazwie FrozenRobot, a w rzeczywistości zmęczony własną rodzinną tragedią nastolatek imieniem Roman, szuka kogoś, z kim będzie mógł odebrać sobie życie.

Chociaż Aysel i Roman nie mają ze sobą nic wspólnego, nowa znajomość zaczyna wpływać na dwoje nastolatków w nieoczekiwany sposób. W miarę zbliżania się wyznaczonej daty samobójstwa Aysel zaczyna wątpić, czy to naprawdę najlepsze rozwiązanie. Będzie musiała wybierać między własnym pragnieniem śmierci a próbami przekonania partnera, aby pozostali przy życiu. Tyle że Romana nie tak łatwo przekonać…

Warga podarowała nam inteligentną, przepełnioną sercem powieść, w której muzyka Mozarta łączy się z logiką zaawansowanej fizyki. To coś zupełnie nowego, książka kinetyczna, piękna i o dziwo będąca afirmacją życia.

Chris Lynch, finalista National Book Award za książkę Inexcusable oraz honorowy laureat nagrody im. Michaela L. Printza za powieść Freewill

 

Język Polski!


Pobierz Moje serce i inne czarne dziury Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Moje serce i inne czarne dziury (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Moje serce i inne czarne dziury eBook za darmo:

  Mirror-2

  Moje serce i inne czarne dziury.pdf (PLN-0.00)

  Moje serce i inne czarne dziury.epub (PLN-0.00)

  Moje serce i inne czarne dziury.doc (PLN-0.00)

  Moje serce i inne czarne dziury.txt (PLN-0.00)

  Moje serce i inne czarne dziury.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Moje serce i inne czarne dziury.PDF – (PLN 0.00);

  Moje serce i inne czarne dziury.MOBI – (PLN 0.00);

  Moje serce i inne czarne dziury.EPUB – (PLN 0.00);

  Moje serce i inne czarne dziury.DOC – (PLN 0.00);

  Moje serce i inne czarne dziury.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Moje serce i inne czarne dziury ebook, Książkę Moje serce i inne czarne dziury FB2, Download Moje serce i inne czarne dziury PDF , Download Moje serce i inne czarne dziury MOBI, Online Moje serce i inne czarne dziury książkę, Za darmo Pobierz Moje serce i inne czarne dziury IPhone, Online Książkę Moje serce i inne czarne dziury PDF, Za darmo Moje serce i inne czarne dziury DJVU, Za darmo pobierz Moje serce i inne czarne dziury TXT, Pobierz Moje serce i inne czarne dziury RTF, Online Moje serce i inne czarne dziury FB2 , e-książkę Moje serce i inne czarne dziury pobierz TXT, Za darmo Moje serce i inne czarne dziury pobierz książkę, Książkę Moje serce i inne czarne dziury pobierz MOBI, Pobierz Moje serce i inne czarne dziury IPad, Czytaj Moje serce i inne czarne dziury MOBI, Czytaj Moje serce i inne czarne dziury DOCX, Za darmo Moje serce i inne czarne dziury AWZ, Download książkę Moje serce i inne czarne dziury iPad , Za darmo Moje serce i inne czarne dziury DJVU, Download Moje serce i inne czarne dziury książkę za darmo, Za darmo książkę Moje serce i inne czarne dziury DVD, Czytaj Moje serce i inne czarne dziury TXT, eBook Moje serce i inne czarne dziury pobierz DJVU, Moje serce i inne czarne dziury pobierz książkę za darmo, Moje serce i inne czarne dziury pobierz książkę pdf za darmo, Moje serce i inne czarne dziury pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Moje serce i inne czarne dziury pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply