Pobierz Książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty za darmo pdf, ePub, kindle

Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty


Głównym celem tej książki jest pokazanie, jak użytecznym, jednak w praktyce menedżerskiej niedocenianym narzędziem pozostaje rozmowa. Czytelnicy dowiedzą się z niej, jak powinny wyglądać konstruktywne rozmowy z pracownikami oraz jak wiele może zmienić coaching. Autorzy zachęcają do refleksji nad coachingowym stylem zarządzania, w którym podstawowym sposobem rozwiązywania problemów jest dialog…

Głównym celem tej książki jest pokazanie, jak użytecznym, jednak w praktyce menedżerskiej niedocenianym narzędziem pozostaje rozmowa. Czytelnicy dowiedzą się z niej, jak powinny wyglądać konstruktywne rozmowy z pracownikami oraz jak wiele może zmienić coaching. Autorzy zachęcają do refleksji nad coachingowym stylem zarządzania, w którym podstawowym sposobem rozwiązywania problemów jest dialog oparty na partnerskich relacjach. Umiejętność rozmawiania, budowania kultury dialogu, kultury opartej na wzajemnym szacunku, docenianiu i zaufaniu, stanowi bowiem najważniejszy atrybut współczesnego lidera.

Książka składa się z czterech części: Grunt, Fundamenty, Filary, Dach, stanowiących metaforyczne nawiązanie do procesu wznoszenia budowli. Udzielono w niej odpowiedzi na następujące pytania:

– Jak lepiej radzić sobie z codziennymi zadaniami?
– Jak skuteczniej pracować z ludźmi?
– Jak uczynić pracowników współodpowiedzialnymi za pomyślność firmy?
– Jak wykorzystać ich talenty i wiedzę oraz skłonić do rozwoju?
– Jak pozwolić pracownikom na więcej autonomii, nie tracąc przy tym kontroli ani autorytetu?
– Dlaczego coaching jest obecnie tak popularny?
– W czym pomaga postawa menedżera-coacha?
– Co można zyskać, ucząc się coachingu?

Publikacja jest wynikiem kilkuletniej pracy autorów z menedżerami różnych szczebli polskich firm. Stanowi także efekt przemyśleń dotyczących zwiększenia efektywności i satysfakcji z pracy.

 

Język Polski!


Pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788375267051
  liczba stron
  312
  kategoria
  biznes, finanse
  język
  polski
  dodała
  Dominiqe83


  Pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty eBook za darmo:

  Mirror-2

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.pdf (PLN-0.00)

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.epub (PLN-0.00)

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.doc (PLN-0.00)

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.txt (PLN-0.00)

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.PDF – (PLN 0.00);

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.MOBI – (PLN 0.00);

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.EPUB – (PLN 0.00);

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.DOC – (PLN 0.00);

  Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty ebook, Książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty FB2, Download Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty PDF , Download Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty MOBI, Online Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty książkę, Za darmo Pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty IPhone, Online Książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty PDF, Za darmo Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty DJVU, Za darmo pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty TXT, Pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty RTF, Online Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty FB2 , e-książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz TXT, Za darmo Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz książkę, Książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz MOBI, Pobierz Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty IPad, Czytaj Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty MOBI, Czytaj Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty DOCX, Za darmo Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty AWZ, Download książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty iPad , Za darmo Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty DJVU, Download Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty książkę za darmo, Za darmo książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty DVD, Czytaj Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty TXT, eBook Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz DJVU, Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz książkę za darmo, Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pobierz książkę pdf za darmo, Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Menedżer coachem. Jak rozmawiać, by osiągnąć rezultaty pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply