Pobierz Książkę Ładny gips! za darmo pdf, ePub, kindle

Ładny gips! Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Ładny gips!


– Gdzie diabeł nie może, tam Agatkę pośle! – tak mówią współpracownicy Agatki Cyryl.
– I Jolę też! – dodają natychmiast, wskazując na drugie, nie mniej ważne ogniwo diabelskiego duetu.

Pracownice wyższej uczelni, Agata Cyryl i jej najlepsza przyjaciółka Jola Kapłan, mają niezwykłą skłonność do wplątywania się w afery kryminalne. Tam, gdzie się pojawią, od razu zaczyna dziać się coś…

– Gdzie diabeł nie może, tam Agatkę pośle! – tak mówią współpracownicy Agatki Cyryl.
– I Jolę też! – dodają natychmiast, wskazując na drugie, nie mniej ważne ogniwo diabelskiego duetu.

Pracownice wyższej uczelni, Agata Cyryl i jej najlepsza przyjaciółka Jola Kapłan, mają niezwykłą skłonność do wplątywania się w afery kryminalne. Tam, gdzie się pojawią, od razu zaczyna dziać się coś niezwykłego, a gdy zaczynają działać, złoczyńcy i… policja muszą się mieć na baczności.

Przyjaciółki mają już na swoim koncie dwa spektakularne sukcesy: zdemaskowały groźnego mordercę i rozwiązały zagadkę strusich jaj. Teraz postanowiły się zmierzyć z porywaczami… krasnali!

Akcja powieści toczy się na prowincji, z dala od szacownych murów uczelni. W miasteczku, w którym Agatka Cyryl spędza urlop, dochodzi do zuchwałych kradzieży krasnali ogrodowych. Gipsowe figurki znikają w tajemniczych okolicznościach, by w chwilę później pojawić się w najdziwniejszych miejscach. Wygląda to na serię starannie wyreżyserowanych, choć stosunkowo niewinnych żartów…

Kto i dlaczego sieje zamęt w spokojnym dotąd miasteczku? Przeciw komu wymierzone są działania złoczyńców? Wyraźnie tropy wiodą wprost do ratusza…

Agatka, wspierana przez Jolę, bez wahania podejmuje wyzwanie. Niestety zaraz na samym początku spotyka ją dotkliwa porażka. Nie dość, że nawet o krok nie zbliża się do rozwiązania zagadki, to jeszcze wystawia na szwank dobre imię burmistrza. Podrażniona ambicja nie pozwala jej na rezygnację z prywatnego śledztwa, mimo że sytuacja zaczyna się komplikować.

W miasteczku dzieją się naprawdę niedobre rzeczy. Tajemniczy złoczyńcy nagle zmieniają taktykę, dopuszczając się aktów wandalizmu na niespotykaną dotąd skalę. Aż w końcu dochodzi do najgorszego i dla wszystkich staje się jasne, że przestępcy nie cofną się przed niczym.

Na mieszkańców Krasnalna pada blady strach. Miejscowa policja okazuje się bezradna, przyjaciółkom nie pozostaje więc nic innego, tylko wziąć sprawę w swoje ręce. Bardzo powoli, okrężną drogą, zbliżają się do wyjaśnienia zagadki…

 

Język Polski!


Pobierz Ładny gips! Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ładny gips! (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788362405046
  liczba stron
  300
  słowa kluczowe
  przyjaciółki, afera kryminalna
  język
  polski
  dodała
  Ida


  Pobierz Ładny gips! eBook za darmo:

  Mirror-2

  Ładny gips!.pdf (PLN-0.00)

  Ładny gips!.epub (PLN-0.00)

  Ładny gips!.doc (PLN-0.00)

  Ładny gips!.txt (PLN-0.00)

  Ładny gips!.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Ładny gips!.PDF – (PLN 0.00);

  Ładny gips!.MOBI – (PLN 0.00);

  Ładny gips!.EPUB – (PLN 0.00);

  Ładny gips!.DOC – (PLN 0.00);

  Ładny gips!.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Ładny gips! ebook, Książkę Ładny gips! FB2, Download Ładny gips! PDF , Download Ładny gips! MOBI, Online Ładny gips! książkę, Za darmo Pobierz Ładny gips! IPhone, Online Książkę Ładny gips! PDF, Za darmo Ładny gips! DJVU, Za darmo pobierz Ładny gips! TXT, Pobierz Ładny gips! RTF, Online Ładny gips! FB2 , e-książkę Ładny gips! pobierz TXT, Za darmo Ładny gips! pobierz książkę, Książkę Ładny gips! pobierz MOBI, Pobierz Ładny gips! IPad, Czytaj Ładny gips! MOBI, Czytaj Ładny gips! DOCX, Za darmo Ładny gips! AWZ, Download książkę Ładny gips! iPad , Za darmo Ładny gips! DJVU, Download Ładny gips! książkę za darmo, Za darmo książkę Ładny gips! DVD, Czytaj Ładny gips! TXT, eBook Ładny gips! pobierz DJVU, Ładny gips! pobierz książkę za darmo, Ładny gips! pobierz książkę pdf za darmo, Ładny gips! pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Ładny gips! pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply