Pobierz Książkę Kto pani to zrobił? za darmo pdf, ePub, kindle

Kto pani to zrobił? Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kto pani to zrobił?


Dlaczego lepiej być baranem niż świnią? Dlaczego w Polsce do braku forsy jeszcze trudniej się przyznać niż do braku seksu? Jak żyć w świecie, w którym niemal wszystko stało się zakazane, od noszenia futer po łowienie ryb? Dlaczego należy jeść dużo niezdrowej żywności, którą niepotrzebnie straszą nas w mediach?

Gdy czyta się Agatę Passent w zbiorze tekstów, a nie „pojedynczo”, widać jak wiele…

Dlaczego lepiej być baranem niż świnią? Dlaczego w Polsce do braku forsy jeszcze trudniej się przyznać niż do braku seksu? Jak żyć w świecie, w którym niemal wszystko stało się zakazane, od noszenia futer po łowienie ryb? Dlaczego należy jeść dużo niezdrowej żywności, którą niepotrzebnie straszą nas w mediach?

Gdy czyta się Agatę Passent w zbiorze tekstów, a nie „pojedynczo”, widać jak wiele różnych kwestii ją interesuje i jak ciekawie potrafi o nich pisać. Autorka, dosłownie i w przenośni kobieta światowa w najlepszym tego słowa znaczeniu, jest bystrym obserwatorem i wyraziście potrafi opisać zarówno to, co widzi, jak i co czuje.

Dawniej a dziś, kobiety a mężczyźni, Polacy wobec siebie nawzajem i wobec innych – to główne tematy tej książki, mówiącej o nas i naszych czasach w sposób, z którym trudno się nie zgodzić. Jeśli kto chce, może polemizować – Passent się nie obraża (ba, przestrzega nas przed zbyt częstym obrażaniem się) i nie szydzi, bo idiotyczne aspekty naszej rzeczywistości szydzą tu z siebie same.

Agata Passent niczego nas uczyć nie zamierza. Elegancko pokazuje, fachowo oświetla, kompetentnie porównuje… Ocenia, oczywiście, że ocenia, lecz tej oceny nam przecież nie narzuca. Musimy oceniać sami.

 

Język Polski!


Pobierz Kto pani to zrobił? Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kto pani to zrobił? (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788364142475
  liczba stron
  352
  słowa kluczowe
  literatura polska
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Kto pani to zrobił? eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kto pani to zrobił?.pdf (PLN-0.00)

  Kto pani to zrobił?.epub (PLN-0.00)

  Kto pani to zrobił?.doc (PLN-0.00)

  Kto pani to zrobił?.txt (PLN-0.00)

  Kto pani to zrobił?.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kto pani to zrobił?.PDF – (PLN 0.00);

  Kto pani to zrobił?.MOBI – (PLN 0.00);

  Kto pani to zrobił?.EPUB – (PLN 0.00);

  Kto pani to zrobił?.DOC – (PLN 0.00);

  Kto pani to zrobił?.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kto pani to zrobił? ebook, Książkę Kto pani to zrobił? FB2, Download Kto pani to zrobił? PDF , Download Kto pani to zrobił? MOBI, Online Kto pani to zrobił? książkę, Za darmo Pobierz Kto pani to zrobił? IPhone, Online Książkę Kto pani to zrobił? PDF, Za darmo Kto pani to zrobił? DJVU, Za darmo pobierz Kto pani to zrobił? TXT, Pobierz Kto pani to zrobił? RTF, Online Kto pani to zrobił? FB2 , e-książkę Kto pani to zrobił? pobierz TXT, Za darmo Kto pani to zrobił? pobierz książkę, Książkę Kto pani to zrobił? pobierz MOBI, Pobierz Kto pani to zrobił? IPad, Czytaj Kto pani to zrobił? MOBI, Czytaj Kto pani to zrobił? DOCX, Za darmo Kto pani to zrobił? AWZ, Download książkę Kto pani to zrobił? iPad , Za darmo Kto pani to zrobił? DJVU, Download Kto pani to zrobił? książkę za darmo, Za darmo książkę Kto pani to zrobił? DVD, Czytaj Kto pani to zrobił? TXT, eBook Kto pani to zrobił? pobierz DJVU, Kto pani to zrobił? pobierz książkę za darmo, Kto pani to zrobił? pobierz książkę pdf za darmo, Kto pani to zrobił? pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kto pani to zrobił? pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply