Pobierz Książkę Kruk, co kracze pokrakanie za darmo pdf, ePub, kindle

Kruk, co kracze pokrakanie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kruk, co kracze pokrakanie


Bawią i uczą małych i dużych czytelników!

“Kruk, co kracze pokrakanie” to już trzecia z cyklu dowcipnych książeczek Pana Poety, które z humorem pokazują nasze przywary, w dowcipny sposób zwracając uwagę na nie tylko dziecięce problemy.
Tym razem bohaterem żartobliwego wierszyka jest Kruk, którego trudno zrozumieć, jeśli nie pozna się jego kruczego języka.
Również ta bajka – jak wszystkie…

Bawią i uczą małych i dużych czytelników!

“Kruk, co kracze pokrakanie” to już trzecia z cyklu dowcipnych książeczek Pana Poety, które z humorem pokazują nasze przywary, w dowcipny sposób zwracając uwagę na nie tylko dziecięce problemy.
Tym razem bohaterem żartobliwego wierszyka jest Kruk, którego trudno zrozumieć, jeśli nie pozna się jego kruczego języka.
Również ta bajka – jak wszystkie inne wierszowane historyjki autorstwa Pana Poety – kończy się morałem skierowanym zarówno do dzieci, jak i dorosłych czytelników:

A jeśli chcesz
zrozumieć też
znaczenie obcej mowy,

powiem ci coś,
co rzekł mi ktoś:
Języków ucz się nowych!

Wesołe i łatwo zapadające w pamięć wierszyki Pana Poety, wzbogacone świetnymi ilustracjami Joanny Młynarczyk, gwarantują świetną zabawę podczas wspólnego rodzinnego czytania.
Dotąd ukazały się: “Kura, co tyła na diecie” i “Wróbel, co oćwierkał sąsiadów”.

Najpiękniejsze rekomendacje tym książkom piszą same dzieci. Można je przeczytać na okładkach jego książek – więc tę lekturę zaczyna się jak stary „Przekrój” – od ostatniej strony. Z ciekawością, co napisała Zoja, Jula, Maja czy Pola. Do tych najprawdziwszych, najbardziej szczerych słów młodych recenzentek mogę tylko dodać, że dorośli będą się bawić równie dobrze jak dzieci. A na naukę nigdy nie jest za późno!
Dorota Koman

To właśnie on
nadaje ton
krakania na podwórkach.

Rozpoznasz go,
bo to ptak, co
ma czarne dziób i piórka.

„Kra” krzyczy tu,
„kra” później znów
zakracze sam do siebie.

A o czym tak
kracze ten ptak?
Założę się, że nie wiesz.

Myślisz, że „kra”
to krucza gra?
Szyfr krukom tylko dany?

Ilustracje: Joanna Młynarczyk

 

Język Polski!


Pobierz Kruk, co kracze pokrakanie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kruk, co kracze pokrakanie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788381230025
  słowa kluczowe
  Joanna Młynarczyk
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Kruk, co kracze pokrakanie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kruk, co kracze pokrakanie.pdf (PLN-0.00)

  Kruk, co kracze pokrakanie.epub (PLN-0.00)

  Kruk, co kracze pokrakanie.doc (PLN-0.00)

  Kruk, co kracze pokrakanie.txt (PLN-0.00)

  Kruk, co kracze pokrakanie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kruk, co kracze pokrakanie.PDF – (PLN 0.00);

  Kruk, co kracze pokrakanie.MOBI – (PLN 0.00);

  Kruk, co kracze pokrakanie.EPUB – (PLN 0.00);

  Kruk, co kracze pokrakanie.DOC – (PLN 0.00);

  Kruk, co kracze pokrakanie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kruk, co kracze pokrakanie ebook, Książkę Kruk, co kracze pokrakanie FB2, Download Kruk, co kracze pokrakanie PDF , Download Kruk, co kracze pokrakanie MOBI, Online Kruk, co kracze pokrakanie książkę, Za darmo Pobierz Kruk, co kracze pokrakanie IPhone, Online Książkę Kruk, co kracze pokrakanie PDF, Za darmo Kruk, co kracze pokrakanie DJVU, Za darmo pobierz Kruk, co kracze pokrakanie TXT, Pobierz Kruk, co kracze pokrakanie RTF, Online Kruk, co kracze pokrakanie FB2 , e-książkę Kruk, co kracze pokrakanie pobierz TXT, Za darmo Kruk, co kracze pokrakanie pobierz książkę, Książkę Kruk, co kracze pokrakanie pobierz MOBI, Pobierz Kruk, co kracze pokrakanie IPad, Czytaj Kruk, co kracze pokrakanie MOBI, Czytaj Kruk, co kracze pokrakanie DOCX, Za darmo Kruk, co kracze pokrakanie AWZ, Download książkę Kruk, co kracze pokrakanie iPad , Za darmo Kruk, co kracze pokrakanie DJVU, Download Kruk, co kracze pokrakanie książkę za darmo, Za darmo książkę Kruk, co kracze pokrakanie DVD, Czytaj Kruk, co kracze pokrakanie TXT, eBook Kruk, co kracze pokrakanie pobierz DJVU, Kruk, co kracze pokrakanie pobierz książkę za darmo, Kruk, co kracze pokrakanie pobierz książkę pdf za darmo, Kruk, co kracze pokrakanie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kruk, co kracze pokrakanie pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply