Pobierz Książkę Gwiazda z czekolady za darmo pdf, ePub, kindle

Gwiazda z czekolady Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Gwiazda z czekolady


Emi to zamknięta w sobie szesnastolatka, która wbrew pozorom nie jest taka jak wszyscy. Osamotniona, a równocześnie pełna wyrzutów do całego świata, zbudowała wokół siebie skorupę jako reakcję na brak akceptacji ze strony rówieśników. Stworzyła swój mały, jednoosobowy świat, w którym jest miejsce na frustracje, napady wściekłości oraz rozmyślania, często zabarwione nutą psychologii i…

Emi to zamknięta w sobie szesnastolatka, która wbrew pozorom nie jest taka jak wszyscy. Osamotniona, a równocześnie pełna wyrzutów do całego świata, zbudowała wokół siebie skorupę jako reakcję na brak akceptacji ze strony rówieśników. Stworzyła swój mały, jednoosobowy świat, w którym jest miejsce na frustracje, napady wściekłości oraz rozmyślania, często zabarwione nutą psychologii i filozofii.

Nadchodzi dzień wycieczki klasowej, od której tym razem Emi nie może się wykręcić. Pełna niechęci decyduje się jechać. Nie wie jednak, że ten szkolny wyjazd na zawsze zmieni jej życie.

 

Język Polski!


Pobierz Gwiazda z czekolady Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Gwiazda z czekolady (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7722-440-3
  liczba stron
  244
  język
  polski
  dodał
  Kamila


  Pobierz Gwiazda z czekolady eBook za darmo:

  Mirror-2

  Gwiazda z czekolady.pdf (PLN-0.00)

  Gwiazda z czekolady.epub (PLN-0.00)

  Gwiazda z czekolady.doc (PLN-0.00)

  Gwiazda z czekolady.txt (PLN-0.00)

  Gwiazda z czekolady.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Gwiazda z czekolady.PDF – (PLN 0.00);

  Gwiazda z czekolady.MOBI – (PLN 0.00);

  Gwiazda z czekolady.EPUB – (PLN 0.00);

  Gwiazda z czekolady.DOC – (PLN 0.00);

  Gwiazda z czekolady.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Gwiazda z czekolady ebook, Książkę Gwiazda z czekolady FB2, Download Gwiazda z czekolady PDF , Download Gwiazda z czekolady MOBI, Online Gwiazda z czekolady książkę, Za darmo Pobierz Gwiazda z czekolady IPhone, Online Książkę Gwiazda z czekolady PDF, Za darmo Gwiazda z czekolady DJVU, Za darmo pobierz Gwiazda z czekolady TXT, Pobierz Gwiazda z czekolady RTF, Online Gwiazda z czekolady FB2 , e-książkę Gwiazda z czekolady pobierz TXT, Za darmo Gwiazda z czekolady pobierz książkę, Książkę Gwiazda z czekolady pobierz MOBI, Pobierz Gwiazda z czekolady IPad, Czytaj Gwiazda z czekolady MOBI, Czytaj Gwiazda z czekolady DOCX, Za darmo Gwiazda z czekolady AWZ, Download książkę Gwiazda z czekolady iPad , Za darmo Gwiazda z czekolady DJVU, Download Gwiazda z czekolady książkę za darmo, Za darmo książkę Gwiazda z czekolady DVD, Czytaj Gwiazda z czekolady TXT, eBook Gwiazda z czekolady pobierz DJVU, Gwiazda z czekolady pobierz książkę za darmo, Gwiazda z czekolady pobierz książkę pdf za darmo, Gwiazda z czekolady pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Gwiazda z czekolady pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply