Pobierz Książkę Embrion za darmo pdf, ePub, kindle

Embrion Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Embrion


Szpitalny superkomputer przejmuje władzę nad losami pacjentki i jej nie narodzonego dziecka…
Chlubą nowoczesnego ośrodka medycznego jest MEDIC – system komputerowy najnowszej generacji. W trakcie badań jednej z pacjentek, ciężarnej Samanthy Kirstin, zaczynają się jednak powtarzać zagadkowe zakłócenia pracy komputera. Młody neurolog z niedowierzaniem odkrywa, że MEDIC nawiązał dialog z nie…

Szpitalny superkomputer przejmuje władzę nad losami pacjentki i jej nie narodzonego dziecka…
Chlubą nowoczesnego ośrodka medycznego jest MEDIC – system komputerowy najnowszej generacji. W trakcie badań jednej z pacjentek, ciężarnej Samanthy Kirstin, zaczynają się jednak powtarzać zagadkowe zakłócenia pracy komputera. Młody neurolog z niedowierzaniem odkrywa, że MEDIC nawiązał dialog z nie narodzonym dzieckiem, przekazując embrionowi całą zawartość banków pamięci. Wkrótce płód przejmuje kontrolę nad życiem i zachowaniem Samathy. Ma absolutną władzę … i mordercze instynkty.

 

Język Polski!


Pobierz Embrion Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Embrion (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Embrion eBook za darmo:

  Mirror-2

  Embrion.pdf (PLN-0.00)

  Embrion.epub (PLN-0.00)

  Embrion.doc (PLN-0.00)

  Embrion.txt (PLN-0.00)

  Embrion.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Embrion.PDF – (PLN 0.00);

  Embrion.MOBI – (PLN 0.00);

  Embrion.EPUB – (PLN 0.00);

  Embrion.DOC – (PLN 0.00);

  Embrion.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Embrion ebook, Książkę Embrion FB2, Download Embrion PDF , Download Embrion MOBI, Online Embrion książkę, Za darmo Pobierz Embrion IPhone, Online Książkę Embrion PDF, Za darmo Embrion DJVU, Za darmo pobierz Embrion TXT, Pobierz Embrion RTF, Online Embrion FB2 , e-książkę Embrion pobierz TXT, Za darmo Embrion pobierz książkę, Książkę Embrion pobierz MOBI, Pobierz Embrion IPad, Czytaj Embrion MOBI, Czytaj Embrion DOCX, Za darmo Embrion AWZ, Download książkę Embrion iPad , Za darmo Embrion DJVU, Download Embrion książkę za darmo, Za darmo książkę Embrion DVD, Czytaj Embrion TXT, eBook Embrion pobierz DJVU, Embrion pobierz książkę za darmo, Embrion pobierz książkę pdf za darmo, Embrion pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Embrion pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply