Pobierz Książkę Dwa dni w maju za darmo pdf, ePub, kindle

Dwa dni w maju Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dwa dni w maju


Rok 1949, dziesięć lat i cztery miesiące po zakończeniu hiszpańskiej wojny domowej. Miguel Mascarell, dawny inspektor policji z czasów republiki, otrzymuje wiadomość o śmierci Mateo Galvany’ego, swojego byłego szefa, człowieka, który kiedyś uratował mu życie. Córka Galvany’ego, Maria, wyznaje Mascarellowi, że podejrzewa, że jej ojciec został zamordowany. Kilka dni wcześniej policja bez powodu…

Rok 1949, dziesięć lat i cztery miesiące po zakończeniu hiszpańskiej wojny domowej. Miguel Mascarell, dawny inspektor policji z czasów republiki, otrzymuje wiadomość o śmierci Mateo Galvany’ego, swojego byłego szefa, człowieka, który kiedyś uratował mu życie. Córka Galvany’ego, Maria, wyznaje Mascarellowi, że podejrzewa, że jej ojciec został zamordowany. Kilka dni wcześniej policja bez powodu aresztowała ich oboje. Maria została zwolniona następnego ranka. Jej ojciec wrócił po kilku dniach, był torturowany. Zdołał jeszcze powiedzieć córce, że jeśli coś mu się stanie, powinna odszukać Mascarella. Pomimo represji, które trwają w Barcelonie i całym kraju, Mascarell postanawia spełnić prośbę Marii i rozwiązać zagadkę śmierci jej ojca.

Dzięki wskazówkom znalezionym w osobistym notatniku Mateo Galvany’ego, Mascarell ustala tożsamość czterech mężczyzn, z którymi ostatnio kontaktował się jego były szef, tak tradia na trop wyjątkowo groźnych przestępców i spiskowego planu zabicia dyktatora.

 

Język Polski!


Pobierz Dwa dni w maju Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dwa dni w maju (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788381251273
  liczba stron
  320
  język
  polski
  dodał
  Marczewek


  Pobierz Dwa dni w maju eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dwa dni w maju.pdf (PLN-0.00)

  Dwa dni w maju.epub (PLN-0.00)

  Dwa dni w maju.doc (PLN-0.00)

  Dwa dni w maju.txt (PLN-0.00)

  Dwa dni w maju.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dwa dni w maju.PDF – (PLN 0.00);

  Dwa dni w maju.MOBI – (PLN 0.00);

  Dwa dni w maju.EPUB – (PLN 0.00);

  Dwa dni w maju.DOC – (PLN 0.00);

  Dwa dni w maju.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dwa dni w maju ebook, Książkę Dwa dni w maju FB2, Download Dwa dni w maju PDF , Download Dwa dni w maju MOBI, Online Dwa dni w maju książkę, Za darmo Pobierz Dwa dni w maju IPhone, Online Książkę Dwa dni w maju PDF, Za darmo Dwa dni w maju DJVU, Za darmo pobierz Dwa dni w maju TXT, Pobierz Dwa dni w maju RTF, Online Dwa dni w maju FB2 , e-książkę Dwa dni w maju pobierz TXT, Za darmo Dwa dni w maju pobierz książkę, Książkę Dwa dni w maju pobierz MOBI, Pobierz Dwa dni w maju IPad, Czytaj Dwa dni w maju MOBI, Czytaj Dwa dni w maju DOCX, Za darmo Dwa dni w maju AWZ, Download książkę Dwa dni w maju iPad , Za darmo Dwa dni w maju DJVU, Download Dwa dni w maju książkę za darmo, Za darmo książkę Dwa dni w maju DVD, Czytaj Dwa dni w maju TXT, eBook Dwa dni w maju pobierz DJVU, Dwa dni w maju pobierz książkę za darmo, Dwa dni w maju pobierz książkę pdf za darmo, Dwa dni w maju pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dwa dni w maju pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply