Pobierz Książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku za darmo pdf, ePub, kindle

Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku


W obliczu światowego kryzysu, po raz pierwszy w historii przedstawiciele prastarych mądrości zdecydowali podzielić się swą wiedzą z ludźmi Zachodu. Mędrcy ci nieustannie przekraczają granice dzielące tradycję i nowoczesność, oscylują między różnymi stanami świadomości i podróżują, często zaopatrzeni w laptopy, jako orędownicy dawnej mądrości po całej kuli ziemskiej. Geseko von Lüpke…

W obliczu światowego kryzysu, po raz pierwszy w historii przedstawiciele prastarych mądrości zdecydowali podzielić się swą wiedzą z ludźmi Zachodu. Mędrcy ci nieustannie przekraczają granice dzielące tradycję i nowoczesność, oscylują między różnymi stanami świadomości i podróżują, często zaopatrzeni w laptopy, jako orędownicy dawnej mądrości po całej kuli ziemskiej. Geseko von Lüpke przeprowadził rozmowy z siedemnastoma spośród nich. Jego książka przytacza zapomniane dzisiaj, a wciąż aktualne prawdy, które mogą okazać się decydujące dla naszego (prze)życia.

“Książka ta jest nie tylko wyjątkowym zbiorem myśli żyjących dzisiaj szamanów, ma też wielką wartość historyczną. W czasach rosnącego globalnego zagrożenia ofiarowuje nam wypełnioną mądrościami “skrzynię skarbów”, z których mogą korzystać zarówno jednostki, jak i całe społeczeństwa. Współczesna nauka pomogła nam lepiej zrozumieć to, co nazywamy rzeczywistością. Przedstawione w tej książce podejście szamańskie sprawia, że możemy ją ‘poczuć'”.
Joanna Macy, filozofka ekologiczna, aktywistka

“W pewnym momencie nowoczesna cywilizacja zredukowała postrzeganą przez nas rzeczywistość do rzeczywistości rzeczy, po to, abyśmy mogli łatwiej ją pojąć i nad nią panować. Potrzebujemy szamańskich mądrości, takich jak te zebrane w tej książce, aby móc na nowo odnaleźć powiązanie z prawdziwą, żywą rzeczywistością. Bez tego powiązania pozbawiamy się korzeni i nie mamy wielkich szans na przyszłość. Musimy ten ‘większy’ świat odkryć na nowo, aby móc swobodnie oscylować między tym, co dotykalne, a tym, co prawdziwe i żywe”.
Hans-Peter Dürr, fizyk kwantowy, laureat Nagrody Nobla

“Książka, zawierająca rozmowy z szamanami z kulturowych kręgów pięciu kontynentów, oferuje nam fascynujący wgląd w prastare mądrości tych “podróżników” po różnych stanach świadomości. W czasach, w których pilnie potrzebujemy odnowienia obrazu świata, tak aby respektował jedność życia, rozpoznawał wzajemny związek wszelkich zjawisk i połączył nas ponownie z Ziemią, możemy się z tych ponadczasowych szamańskich mądrości nauczyć wielu cennych rzeczy”.
Fritjof Capra, fizyk atomowy, pisarz

 

Język Polski!


Pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7554-129-8
  liczba stron
  388
  słowa kluczowe
  szamanizm, antropologia
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski


  Pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.pdf (PLN-0.00)

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.epub (PLN-0.00)

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.doc (PLN-0.00)

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.txt (PLN-0.00)

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.PDF – (PLN 0.00);

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.MOBI – (PLN 0.00);

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.EPUB – (PLN 0.00);

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.DOC – (PLN 0.00);

  Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku ebook, Książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku FB2, Download Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku PDF , Download Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku MOBI, Online Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku książkę, Za darmo Pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku IPhone, Online Książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku PDF, Za darmo Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku DJVU, Za darmo pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku TXT, Pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku RTF, Online Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku FB2 , e-książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz TXT, Za darmo Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz książkę, Książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz MOBI, Pobierz Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku IPad, Czytaj Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku MOBI, Czytaj Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku DOCX, Za darmo Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku AWZ, Download książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku iPad , Za darmo Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku DJVU, Download Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku książkę za darmo, Za darmo książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku DVD, Czytaj Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku TXT, eBook Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz DJVU, Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz książkę za darmo, Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pobierz książkę pdf za darmo, Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dawna mądrość na nowe czasy. Rozmowy z uzdrawiaczami i szamanami XXI wieku pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply