Pobierz Książkę Ciało za darmo pdf, ePub, kindle

Ciało Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Ciało


Zwłoki pięknej młodej dziewczyny przywiezionej do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy. Lekarka sądowa Kat Novak przypuszcza, że kobiet mogła przedawkować narkotyki. Numer telefonu zapisany na opakowaniu zapałek w zaciśniętej dłoni zmarłej prowadzi do prezesa firmy farmaceutycznej Cygnus, która zaprzecza, by miał coś wspólnego z denatką. Tymczasem w tym…

Zwłoki pięknej młodej dziewczyny przywiezionej do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy. Lekarka sądowa Kat Novak przypuszcza, że kobiet mogła przedawkować narkotyki. Numer telefonu zapisany na opakowaniu zapałek w zaciśniętej dłoni zmarłej prowadzi do prezesa firmy farmaceutycznej Cygnus, która zaprzecza, by miał coś wspólnego z denatką. Tymczasem w tym samym rejonie Bostonu zostaje odnalezione ciało innej kobiety, a w szpitalu umiera kolejna ofiara przedawkowania. Zabił je eksperymentalny narkotyk wytwarzany przez Cygnus? Kat nabiera przekonania, iż tajemnicze śmierci mogą być dziełem seryjnego mordercy, prawdopodobnie wpływowego obywatela miasta. Kiedy jej dom wylatuje w powietrze uświadamia sobie, że jest na właściwym tropie, a zabójca znajduje się bliżej, niż mogłaby przypuszczać…

 

Język Polski!


Pobierz Ciało Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ciało (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Ciało eBook za darmo:

  Mirror-2

  Ciało.pdf (PLN-0.00)

  Ciało.epub (PLN-0.00)

  Ciało.doc (PLN-0.00)

  Ciało.txt (PLN-0.00)

  Ciało.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Ciało.PDF – (PLN 0.00);

  Ciało.MOBI – (PLN 0.00);

  Ciało.EPUB – (PLN 0.00);

  Ciało.DOC – (PLN 0.00);

  Ciało.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Ciało ebook, Książkę Ciało FB2, Download Ciało PDF , Download Ciało MOBI, Online Ciało książkę, Za darmo Pobierz Ciało IPhone, Online Książkę Ciało PDF, Za darmo Ciało DJVU, Za darmo pobierz Ciało TXT, Pobierz Ciało RTF, Online Ciało FB2 , e-książkę Ciało pobierz TXT, Za darmo Ciało pobierz książkę, Książkę Ciało pobierz MOBI, Pobierz Ciało IPad, Czytaj Ciało MOBI, Czytaj Ciało DOCX, Za darmo Ciało AWZ, Download książkę Ciało iPad , Za darmo Ciało DJVU, Download Ciało książkę za darmo, Za darmo książkę Ciało DVD, Czytaj Ciało TXT, eBook Ciało pobierz DJVU, Ciało pobierz książkę za darmo, Ciało pobierz książkę pdf za darmo, Ciało pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Ciało pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply