Pobierz Książkę Brzytwa za darmo pdf, ePub, kindle

Brzytwa Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Brzytwa


Brzytwa – druga książka Wojciecha Chmielewskiego, po opublikowanym w 2006 roku Białym bokserze, wyróżnionym przez jury w VI edycji Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza – jest zbiorem opowiadań, mających za tło współczesne realia. Bohaterowie to zwykli ludzie, ze swoimi wielkimi i małymi problemami. Na co dzień – najczęściej nieświadomie – poszukują zrozumienia samych siebie, wbrew szybko…

Brzytwa – druga książka Wojciecha Chmielewskiego, po opublikowanym w 2006 roku Białym bokserze, wyróżnionym przez jury w VI edycji Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza – jest zbiorem opowiadań, mających za tło współczesne realia. Bohaterowie to zwykli ludzie, ze swoimi wielkimi i małymi problemami. Na co dzień – najczęściej nieświadomie – poszukują zrozumienia samych siebie, wbrew szybko zmieniającej się wokół rzeczywistości, historie zaś, które im się zdarzają, zdają się sugerować istnienie drugiego dna w następujących po sobie i wypełnionych codzienną krzątaniną dniach. Urzędniczka nie potrafi dłużej znosić napastującego ją szefa, mieszkaniec małego miasteczka obsesyjnie drąży dawną znajomość z dziewczyną ze studiów, a dla wyjeżdżającego na szkolenie pracownika firmy staje się ono udręką nie do pokonania. Była malarka dożywa swych dni w nadmorskim uzdrowisku, zastanawiając się, czy piękno dziejące się wokół zdoła ocalić godność jej ostatnich miesięcy. Brak w tej prozie sensacji, prawda o bohaterach zawarta jest w drobnych i na pozór błahych zdarzeniach.

 

Język Polski!


Pobierz Brzytwa Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Brzytwa (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-07-03165-1
  liczba stron
  168
  kategoria
  Literatura piękna
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Brzytwa eBook za darmo:

  Mirror-2

  Brzytwa.pdf (PLN-0.00)

  Brzytwa.epub (PLN-0.00)

  Brzytwa.doc (PLN-0.00)

  Brzytwa.txt (PLN-0.00)

  Brzytwa.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Brzytwa.PDF – (PLN 0.00);

  Brzytwa.MOBI – (PLN 0.00);

  Brzytwa.EPUB – (PLN 0.00);

  Brzytwa.DOC – (PLN 0.00);

  Brzytwa.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Brzytwa ebook, Książkę Brzytwa FB2, Download Brzytwa PDF , Download Brzytwa MOBI, Online Brzytwa książkę, Za darmo Pobierz Brzytwa IPhone, Online Książkę Brzytwa PDF, Za darmo Brzytwa DJVU, Za darmo pobierz Brzytwa TXT, Pobierz Brzytwa RTF, Online Brzytwa FB2 , e-książkę Brzytwa pobierz TXT, Za darmo Brzytwa pobierz książkę, Książkę Brzytwa pobierz MOBI, Pobierz Brzytwa IPad, Czytaj Brzytwa MOBI, Czytaj Brzytwa DOCX, Za darmo Brzytwa AWZ, Download książkę Brzytwa iPad , Za darmo Brzytwa DJVU, Download Brzytwa książkę za darmo, Za darmo książkę Brzytwa DVD, Czytaj Brzytwa TXT, eBook Brzytwa pobierz DJVU, Brzytwa pobierz książkę za darmo, Brzytwa pobierz książkę pdf za darmo, Brzytwa pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Brzytwa pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply