Pobierz Książkę Artefakt umysłu za darmo pdf, ePub, kindle

Artefakt umysłu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Artefakt umysłu


Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce sierżanta Novaka wpada stary notes. To zdarzenie zmienia ich życie. Victor podąża śladami notesu od Iraku, przez inne kraje, aż po Polskę. Poznanie prawdy staje…

Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce sierżanta Novaka wpada stary notes. To zdarzenie zmienia ich życie. Victor podąża śladami notesu od Iraku, przez inne kraje, aż po Polskę. Poznanie prawdy staje się jego obsesją i jednocześnie misją, która doprowadza go do niesamowitego odkrycia.
Czy nić setonu – anagram notesu – pokieruje losami bohaterów niczym złota nić Ariadny i pozwoli sięgnąć po tajemnice biblijnej Mezopotamii?

Pierwszy tom thrillera oparty na historycznych i starożytnych artefaktach, gdzie rzeczywistość przeplata się z fikcją a intryga i tajemnice nie opuszczają Czytelnika, dając sporą dawkę emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

W przygotowaniu dwa kolejne tomy: Niezabliźniona nić i Zatokowa dewiacja, które ukażą się w 2018 roku.

 

Język Polski!


Pobierz Artefakt umysłu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Artefakt umysłu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788365684264
  liczba stron
  368
  język
  polski
  dodała
  Sophy


  Pobierz Artefakt umysłu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Artefakt umysłu.pdf (PLN-0.00)

  Artefakt umysłu.epub (PLN-0.00)

  Artefakt umysłu.doc (PLN-0.00)

  Artefakt umysłu.txt (PLN-0.00)

  Artefakt umysłu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Artefakt umysłu.PDF – (PLN 0.00);

  Artefakt umysłu.MOBI – (PLN 0.00);

  Artefakt umysłu.EPUB – (PLN 0.00);

  Artefakt umysłu.DOC – (PLN 0.00);

  Artefakt umysłu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Artefakt umysłu ebook, Książkę Artefakt umysłu FB2, Download Artefakt umysłu PDF , Download Artefakt umysłu MOBI, Online Artefakt umysłu książkę, Za darmo Pobierz Artefakt umysłu IPhone, Online Książkę Artefakt umysłu PDF, Za darmo Artefakt umysłu DJVU, Za darmo pobierz Artefakt umysłu TXT, Pobierz Artefakt umysłu RTF, Online Artefakt umysłu FB2 , e-książkę Artefakt umysłu pobierz TXT, Za darmo Artefakt umysłu pobierz książkę, Książkę Artefakt umysłu pobierz MOBI, Pobierz Artefakt umysłu IPad, Czytaj Artefakt umysłu MOBI, Czytaj Artefakt umysłu DOCX, Za darmo Artefakt umysłu AWZ, Download książkę Artefakt umysłu iPad , Za darmo Artefakt umysłu DJVU, Download Artefakt umysłu książkę za darmo, Za darmo książkę Artefakt umysłu DVD, Czytaj Artefakt umysłu TXT, eBook Artefakt umysłu pobierz DJVU, Artefakt umysłu pobierz książkę za darmo, Artefakt umysłu pobierz książkę pdf za darmo, Artefakt umysłu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Artefakt umysłu pdf za darmo.

  About the Author

  Leave a Reply